carbon:phone-voice Path Copy 8 88653 fluent:send-24-regular Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape akar-icons:search codicon:mail codicon:location

Robios Çayının Faydaları - Yeşil Çaya Göre 10 Kat Degerli

gano excel roobios çay Robios bitkisi , yeşil çaydan daha fazla antioksidan içerir içeriğindeki antioksidanlar sayesinde düzenli olarak tüketildiğinde bağışıklık sistemini güçlendirerek kansere karşı koruma sağlar.

Genel olarak rahatlatıcı özelliği sayesinde uykusuzdum gerginlik ve yüksek tansiyon gibi sorunları önlemeye yardımcı olur.

Manganez , kalsiyum ve florid içeren robios kemik ve dişlerin güçlenmesine yardımcı olur romatizmaya bağlı şikayetlerin azaltmada daha yardımcı olur.

Içerdiği potasyum sayesinde antispazmoid özelliği vardır mide ağrısı adet sancısı gibi kanıtlara bağlı ağrıları yatıştırma özelliği vardır.

Robios çayı Sindirim sistemini rahatlatır size rahat bir bağırsak sistemi sağlamış olur.

Robios bitkisi aspalatin verilen bir antioksidan da içerir ve bu sayede antidiyabetik etkisi de vardır Şeker hastaları vücuttaki şekeri dengelemek için tüketebilirler yeşil çaya göre 10 kat daha fazla etkilidir.

Rooibos Çayı Nedir ?

Dünya üzerinde giderek bilinirliliği artan çaylar arasında yer alan rooibos çayı kırmızı veya kızıl çay adıyla da adlandırılır. Kökeni Güney Afrika olan çayın kafein içermemesinden dolayı kullanımı da yaygınlaşmıştır. Antioksidan içeriği diğer çaylardan fazla olduğundan önemli bir popülerlik elde eden çayın kalp krizi, inme riskini azalttığı düzenli kullanımlarda fazlasıyla düşünülür.  

Gano Rooibos Çayı Nasıl İçilir ?

Gano Rooibos Çayı, kafein içermeyen ve uyku düzenini iyileştiren bitkisel bir çaydır. Aynı zamanda stresi azaltarak günlük yaşamınızı kolaylaştırır. Kullanımı oldukça kolaydır. Kaynar su biraz ılıklaştıktan sonra bir tatlı kaşığı kadar çayı ılık suya eklemek ve en fazla 6 dakika kadar demlenmesini bekledikten sonra tüketebilirsiniz. Kullanım miktarına dikkat edilmesi gerekmektedir.  

Rooibos Çayı Ne Zaman İçilmeli ?

Rooibos çayı taze olduğu zaman İçilmeli. Ayrıca tok karnına içilmesi önerilir çünkü tok karnına içildiği zaman mide asitlerinin dengesini bozmaz. Ayrıca regl döneminde içilirse regl ağrısına iyi gelir. Uyku sorunu çekenler için uykuya daha rahat dalmanızı sağlar. Aynı zamanda kilo problemi olanlar ya da diyet yapanlar da kullanabilir, rooibos çayı yağ yakımını hızlandırır, kilo vermeyi kolaylaştırır.  

Rooibos Çayı Ne İşe Yarar ?

Çayın kafein barındırmaması, antioksidan oranının yüksekliği ve doğal tatlandırıcısının olması kullanımını yaygınlaştıran ana nedenlerdendir. Zayıflamak isteyenlerin metabolizmasını hızlandıran, gereksiz şeker kullanmasının önüne geçen bir çaydır. Kırmızıya yakın renginden dolayı kızıl çay olarak anılır. Kolesterolün dengelenmesinde önemli oranda işe yaradığından kalp krizi veya inme riskinin azalmasında başarılı sonuçlar alınmasına aracılık eder.  

Rooibos Çayı Zayıflatır mı ?

Kırmızı çayın içeriğinde doğal olmayan bir malzeme olmaması kullanımında etkili olmuştur. Kullanıcıların sahip olduğu tatlı aromadan dolayı tatlandırıcı kullanması gerekli değildir. Bu durum diğer çayları şekersiz içemeyenlerin yardımcısı olabilir. Bunun yanında gereksiz şekilde kalori alımını engellemesinden dolayı zayıflamayı kolaylaştıran bir yönü olduğunu da belirtmek gerekir. Zayıflamak isteyenlerin kullanımına uygun bir çaydır.  

roobios çay gano excel

  Gano Rooibos Çayı Faydaları ?

Kırmızı veya kızıl çay olarak bilinen çayın kafein içermemesi ve diğer çaylardan daha fazla antioksidan içeriyor olması nedeniyle bilinirliği de artmıştır. İçeriğindeki bu antioksidanlar nedeniyle LDL yani kötü huylu kolesterolü düşürerek HDL adıyla bilinen iyi huylu kolestrolü düşürdüğü bilinir. Bu durum inme, kalp krizi ve ateroskleroz hastalıklarının engellenmesinde son derece etkilidir.  

    Gano excel firması olarak 3'lü zayıflama ekibini sizlere tavsiye ediyoruz. Günlük ihtiyaçlarınız haricinden herhangi bir ilave gıda veya menü hazırlamanıza gerek kalmayacak şekilde sizde form'da kalabilirsiniz.

 1- Kırmızı Roobios çay ( oleaf gano rooibos drink çay )

 2- Classic Kahve 

 3- Sıcak Çikoalata

ile günlük ihtiyacınız olan bütün besinleri aralarak sizde sağlıklı kilo verebilirsiniz.Kilolarınızı verirken aynı zamanda kilolarınızı kontrol altında tutmuş olacaksınız. Günlük besin ihtiyacınızı karşılayarak kilo verebilirsiniz. İçeriğindeki reishi mantarı sayesinde herhangi bir sağlık gideri yapmadan vücudunuzda olan rahatsızlıklardan kurtulabilirsiniz.

Sizi arayabilmemiz için lütfen formumuzu Doldurunuz.

Ürünlerden kullanmak istiyorsanız ve kullanım şekilleri için lütfen formu göndererek sizinle iletişime geçmemizi sağlayın ;

ÜRÜN SİPARİŞ FORMU : TIKLA

Sizde ürünlerden satın alarak hem uygun fiyatlı almak ve bizimle beraber satışını yapmak istiyorsanız ;

DİSTRİBÜTÖR OLMAK İSTİYORUM : TIKLA